v košíku právě máte
0 položek
o celkové hodnotě
0,- Kč
 
Jak a kde nakoupitregistrační formulářzapomenuté heslo...přihlašovací jménoheslo

Představení firmy

obrazekFirma Včelařství Sedláček vznikla v roce 1994. V současném čase - podzim 2013 - jsem zazimoval necelých 600 včelstev v cca 10 kočovných vozech a na 9 pevných stanovištích. Na rámkové míře 42x17 obhospodařuji cca 40 včelstev na jednom stanovišti.
Na Langstrothu - falcovaném - r.m. 44,8 x 15,9 v kombinaci s vysokými nástavky 44,8 x 28,5 cm obhospodařuji něco přes 200 včelstev.
Na Slovenském "béčku" 42 x 27,5 cm obhospodařuji cca 40 včelstev v úlech z tvrzeného plastu na jednom stanovišti včetně vytáčení.
A zbytek včelstev z pouhé "nešťastné" r.m. 39x24 OD ROKU 2012 PŘEVÁDÍM NA KOMBINOVANÉ VČELAŘENÍ S PLODIŠTNÍM RÁMKEM 39 X 34,7 CM. Tohoto času - podzim 2013 - mám již 80% včelstev zimovaných právě s jedním vysokým plodištním nástavkem 39 x 34,7 mm.
Od roku 2008 jsme více méně přestali kočovat a včelstva rozmístili na průměrných a nadprůměrných stanovištích. Ekonomika kočování a hlavně nákazová situace nás vede k rovnoměrnému stabilnímu rozmístění po krajině Jižní Moravy. Včelstva poskytují med z těchto snůšek: ovocné stromy, řepka, akát, hořčice, malina, medovice (smrk, dub, jedle, lípa)a v létě z květů slunečnice, lípy, vojtěšky, saflóru a někdy svazenky.
obrazekNaše firma nabízí vedle včelařské praxe široký sortiment služeb pro včelaře - výkup medu, vosku, propolisu, výměnu mezistěn, přednáškovou činnost, znaleckou činnost a prodej všeho pro včelaře potřebného. Největší pozornost však věnujeme propagaci a prodeji včelích produktů a výrobků z nich. Snažíme se s nimi ukázat lidem, kde to jde.

Velmi úzce spolupracujeme s několika předními českými a moravskými firmami, které se zabývají výrobou včelích výživových doplňků a včelí kosmetiky.

Je načase uvědomit si, že bez propagace včelích produktů se z nás českých včelařů stanou pouze námezdní dělníci, vyrábějící surovinu!

Ochrana osobních údajů     © 2006 - 2019 Všechna práva vyhrazena. | Vytvořil Lefner